To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi...
#38
1. Jestem za toczeniem dyskusji przez naście stron nad konkretnym projektem. W takim temacie jest ,,przemycane'' sporo wiedzy, są linki do innych produktów jako przykłady. Nawet jeżeli nie bylo by finalizacji (dla NGT) to być może jakiś nasz, krajowy producent pzreczyta i wdroży.
2. Jestem za powtarzaniem akcji. Nic nie jest wieczne i forum zyskuje nowych użytkowników. Dajmy im możliwość cieszenia się tym samym.
Np. Yeti NGT w marcu.
3. Nie jestem za ,,ustawowym'' ograniczaniem liczby rocznych projektów, segregowaniem użytkowników/zamawiających.
Forma stosowana przez Administrację (decyduje data rejestracji przed projektem , dla ,,nowych'' ew. pisemny wniosek na PW i zgoda Admina). To jasne kryteria i co ważniejsze działające.
Finalizacja już gotowych projektów to inna sprawa. Tu Administracja powinna się kierować finansowym wyczuciem.
4. Rozgraniczmy zakupy na 3 grupy
-projekty NGT
-zakupy grupowe sprzętu
-gadżety.
Te ostatnie to dla mnie rzeczy drobne, często nie niezbędne, upominkowe itp. Jeżeli się da niech będą sygnowane logiem NGT. Warunek nie mogą być tandetne i muszą być w miarę tanie.
W przypadku zakupów grupowych to musi być jasna sprawa czy np. producent/dystrybutor przemyślawszy sprawę doszedł do wniosku, że np 5tysi które ma na reklamę w mediach lepiej ,,włożyć'' w obniżenie ceny X sztuk produktów dla mocno pozycjonowanego NGT.
Lub/i producent stawia od razu jasno sprawę, że wraz ze wzrostem ilości szt. zamówienia cena spada.
Oczywiście kupowane powinny być tylko bardzo dobre produkty, takie które usersi często polecają. ,,Naszywka'' NGT warunkiem zakupu.
W przypadku projektów bluza i śpiwór są przykładem mówiącym o wszystkim i nie ma co się rozpisywać. Termos i buff to przykład gadżetów, Atmos i stuptuty to zakupów grupowych.
A 10 PLN to nie 4 piwa tylko chleb na cały tydzień - byt kształtuje świadomość :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez zupka66 - 08-11-2011, 17:33
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez maciejfloyd - 08-11-2011, 21:07
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez bialek - 09-11-2011, 09:56
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez negativ z pracy - 10-11-2011, 12:43
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez Bren - 10-11-2011, 21:46
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez PRS - 13-11-2011, 17:26

Skocz do: