To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi...
#16
Grupowe zakupy - moim zdaniem do ograniczenia. Spokojnie, bez ciśnień, nie temu to forum ma służyć.
Niektóre projekty są naprawdę fajne, niektóre (vide - plecak) nieco mniej, ale to nie o to na tym forum chodzi.

Tak jak napisali koledzy - te wszystkie akcesoria i pomysł z ich zakupami jest miłym dodatkiem, a kupuje się je (mam nadzieję) głównie ze względu na logo forum, z którym jestem związany (wirtualnie i na żywca) już od kilku lat. M.in. dlatego kupiłem stretcha, Atmosa i Buffa w kolorach, które ze względu na swoje specyficzne upodobania, ledwo byłem w stanie przełknąć... Ale nie to się liczy ;)
Fakt, w kilku zakupach (stuptuty, śpiwór) udziału nie brałem, bo byłoby to już kupowanie dla siebie niepotrzebnych rzeczy na siłę.

To, że większość z tych rzeczy jest teraz w moim ciągłym użytku, jest tylko zasługą ich dobrej funkcjonalności, za co też ludziom zaangażowanym w ich wybór i zamawianie należą się brawa.

Ale jak już pisałem - nic na siłę. Moim zdaniem 1-2 projekty tego typu rocznie byłyby w zupełności wystarczające. Kupowanie super wypaśnych produktów po super atrakcyjnych cenach jest chyba ostatnią przyczyną, dla której mógłbym wziąć udział w takich akcjach.

Dużo bardziej zamiast zamawiania super plecaka czy swetra puchowego ucieszyłbym się (i pewnie nie tylko ja), gdyby np. zrobiono ''reaktywację'' akcji naszywek NGT-owych, którą kiedyś w genialny sposób i niemal całkowicie ''pro publico bono'' zmontowała Bieżybaranek - myślę, że wielu Forumowiczów byłoby bardziej zadowolonych z czegoś takiego niż z kolejnego, dyskutowanego przez -naście stron projektu za kilka stów.
Tak samo miło mogłoby być choćby z tanimi polarkami Quechua Forclaz 50, albo nawet podstawowymi Forclaz 20 z logo NGT-u, których to NGT się jeszcze nie dorobiło ;)

Warto sobie (i Adminom) dać nieco odpoczynku z wielce zaawansowanymi i rozbudowanymi projektami, a pomyśleć na odmianę o ''drobnicy'', która wielu NGT-owiczom mogłaby sprawić frajdę: naszywki, polarki, może opaski odblaskowe z logo NGT (podobne do tych, jakie Gumi rozdawał na ostatnim zlocie), a nawet zwykłe bawełniane T-shirty :)
---
Edytowany: 2011-11-08 17:31:54

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez Blatio - 08-11-2011, 17:29
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez zupka66 - 08-11-2011, 17:33
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez maciejfloyd - 08-11-2011, 21:07
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez bialek - 09-11-2011, 09:56
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez negativ z pracy - 10-11-2011, 12:43
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez Bren - 10-11-2011, 21:46

Skocz do: