To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi...
#7
NGT to pewnego rodzaju społeczność. społeczność, która już kawał czasu temu wyszła poza ramy internetu. mimo iż sporadycznie piszę w wątkach sprzętowych (mało znam się na texach i innych vibramach), autentycznie czuję się związany emocjonalnie z tą grupą. i nie jest mi obojętne co się dzieje na ''engiecie''. ale do rzeczy.
już jakiś czas temu obawiałem się, że na ngt pojawi się grupa ludzi, którzy będą liczyli na tanie zakupy. akcje z koszulka czy też termosem były strzałem w dziesiątkę. to takie gadżety dla miłośników Grupy, a przy tym produkt b. sensowny. fajnie było w przypadku bluz od montano. idea powstała w zaciszu, ktoś, konkretnie ptb o ile dobrze pamiętam, załatwił wszystko, od a do z. dostaliśmy produkt gotowy. super! ale zastanawiam się czy ta akcja nie była już ''przegięcie''. czy też jaśniej: nie była przyczynkiem do obecnych zawirowań. bo taka bluza to ''duża rzecz''. droga w sklepie, na ngt tańsza. i się posypało, puchóweczka, plecaczek, śpiworek... powstała lista życzeń. swoisty list do św. Mikołaja a poniekąd do Gumiego, który miał udzielić błogosławieństwa. może ktoś jeszcze coś dorzuci do grupowego zamówienia, będzie taniej? a może ''grupon'' na zakup heksów i mechaników? bo są mi potrzebne a i liczę na dobrą cenę ?!
nie chcę nikogo obrażać czy krzywdzić, ale bądźmy szczerzy i postawmy sprawę jasno: ile osób przystało do akcji ze względu na atrakcyjną cenę, a nie, że to produkt z logiem grupy?

i już nie denerwujmy Admina dzisiaj, bo ma urodziny :) najelpszości!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez bartolini - 08-11-2011, 12:35
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez zupka66 - 08-11-2011, 17:33
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez maciejfloyd - 08-11-2011, 21:07
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez bialek - 09-11-2011, 09:56
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez negativ z pracy - 10-11-2011, 12:43
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez Bren - 10-11-2011, 21:46

Skocz do: