To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi...
#1
Szanowni

Zakładam ten temat bo ostatnio paru engietowych ancymonów ruszyło tematy, jedne mniej drugie bardziej ambitne a jeszcze inne utopijne. Chcąc nie chcąc skoro wiszą tematy na forum to potencjalny czytający widzi co firmujemy, choć nie zawsze jest to po myśli adminów

Jak to widzę?
- nie chcę tu gupona czy innych takich choc czasami jestesmy blisko przekroczenia tej granicy przez moją dobroć lub może raczej naiwnośc....ja Wam bym nieba przychylił ale tak nie mozna....
- ktos kiedys rzekł mi na gg......''engiecie nie idźcie to drogą'' i myślę że to dobre słowa
- rok 2011 byl bardzo bogatym rokiem....termosy, buffy, spiwory,
- to że konczy się jakis projekt (vide termos) nie znaczy że wejdziemy z kolejnym projektem
- niech ten watek będzie burzą pomyslów z których MOŻE coś w niedalekiej przysżłości się urodzi. Prosiłbym o niezakładanie osobnych wątków
- ngt to przede wszystkim portal sprzętowy nie zakupowy, choc częśto widzimy luke na rynkę i w to miejsce wchodzimy ze swoim projektem
- czego nie chcę? brandowania logiem gotowców....nie zawsze da sie tego uniknąć ale wole własne projekty i sukcesy oraz porażki, które wzmacniają
- chciałbym by w tym wątku rodziły sie pomysły, które EWENTUALNIE wykiełkują do osobnych wątków
- nie cierpie pozycji roszczeniowej spoleczenstwa a z taką coraz czesciej sie spotykam na NGT w kwestii zamówień. Nic nikomu, ani mnie ani nikomu innemu z urzedu sie nie należy


Tyle na razie

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez gumibear - 08-11-2011, 08:37
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez zupka66 - 08-11-2011, 17:33
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez maciejfloyd - 08-11-2011, 21:07
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez bialek - 09-11-2011, 09:56
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez negativ z pracy - 10-11-2011, 12:43
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez Bren - 10-11-2011, 21:46

Skocz do: