To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Garmont Uinta
#5
@Yeah Tea
Dzięki za trafne uwagi do recenzji ;)
Odpowiedź na punkty 1 i 3 pokrywa się.

1&3. Moja stopa w tych butach nie jest w sposób ''idealny'' otulona. Podczas chodzenia objawia się to tym, że w rejonie palców czuć troszkę luzu (But jest tam trochę szeroki jak na moją stopę, pod względem długości but jest dobrany idealnie). Podczas przymierzania byłem tego świadom, ale zdecydowałem się na zakup, gdyż w pozostałych miejscach trzymanie jest bardzo dobre. Obcieranie, nie wynika z tego luzu, gdyż obtarcia miałem na piętach.

W moich poprzednich Lafumach miałem poczucie, że cały materiał buta przylega dokładnie do całej stopy.

2. Gruba i twarda podeszwa to plus - sprawdza się podczas chodzenia w górzystym terenie - nie czuć kamieni pod stopami (W poprzednich lafumach guma była bardziej miękka). Natomiast do uczucia komfortu brakuje mi bardziej miękkiej wkładki, która amortyzowałaby dużą twardość podeszwy.
---
---
Edytowany: 2012-02-05 23:07:34

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Garmont Uinta - przez przemorski - 10-10-2011, 16:08
RE:[Recenzja] Garmont Uinta - przez Blatio - 10-10-2011, 18:10
RE:[Recenzja] Garmont Uinta - przez Borewicz - 10-10-2011, 18:38
RE:[Recenzja] Garmont Uinta - przez Yeah Tea - 11-10-2011, 08:25
RE:[Recenzja] Garmont Uinta - przez przemorski - 11-10-2011, 10:26
RE:[Recenzja] Garmont Uinta - przez Bart_NSW - 11-10-2011, 11:43

Skocz do: