To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp.
Cześć.

Szukałam, szukałam ale nie znalazłam niczego odnośnie najbardziej nurtującego mnie pytania.

Chodzi mi o opinię butów trekkingowych firmy Trespass (są drogie ale mam okazję kupić w niskiej cenie).
Firma specjalizuje się w produkcji odzieży zimowej ale nie wiem czy jest równie dobra jeśli chodzi o buty.
Macie może jakieś opinie, które podpowiedzą mi czy warto zainwestować w buty tej firmy czy polecacie inne firmy?

Poszukuję butów max. do 400 zł.
Za kostkę, całoroczne, więc bez ocieplenia.
Będę w nich chodziła po polskich Tatrach latem, czasem zimą, a także zimą służyć mi będą do poruszania się po mieście.
Najlepiej z możliwością podpinania raków(nie automatycznych), ponieważ tej zimy planuje wyjechać w Tatry.

Trochę czytałam i domyślam się, że membrana zapewni mi nieprzemakalność ale wpłynie latem na złą wentylację-coś za coś.
Podeszwa Vibram, membrana tylko Gore-tex czy inne też są warte uwagi ?

Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, szczególnie odnośnie firmy Trespass, a także za propozycje/nazwy butów, które mogłabym zakupić w tej cenie.

Na koniec powiem jedynie, że miałam dopiero styczność z jedną parą butów trekkingowych, Campus, ale nie wiem jaki to model. Po 2 latach zaczęły mi przemakać. Nie wiem czy to wina membrany(Vapor-Tex) czy też złej impregnacji ??

Za wszelkie odpowiedzi, podpowiedzi i sugestie będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję. :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp. - przez kickme23 - 26-10-2013, 14:48

Skocz do: