To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp.
a mi wpadło w oko, że besson800 zarejestrował się na forum 2013-08-06 13:50 tylko po to, aby od razu (2013-08-06 13:50:52) zrobić wpis z 4 linkami do jednego sklepu i nawet nie prosi o radę, które buty wybrać, natomiast chce wywołać dyskusję (pytanie: A co sądzicie...?) Ciekawe zjawisko :/

Edyta: besson800 zapomniałeś dopisać to co w innym wątku:

''Jestem nowy na tym forum więc góry przepraszam jeżeli taki temat już był.W najbliższym czasie wybieram się w Karpaty Ukraińskie i potrzebuję zakupić nowe buty,jak dotąd miałem obuwie firmy Salomon z której byłem bardzo zadowolony jednak tym ram chciałem zainwestować w inną markę.Butów będę używał w sezonie późna wiosna-wczesna jesień i zależy mi aby noga nie''parzyła'' się w nich i były wygodne w czasie długich wędrówek.Zastanawiałem się nad tymi bucikami(budżet to maks 600zł)''

I nie czepiał bym się ;)
---
Edytowany: 2013-08-06 15:19:54
-------------------------------------------
Pozdrawiam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp. - przez resmedia - 06-08-2013, 13:53

Skocz do: