To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp.
#64
Nawiazujac do dyskusji o butach niskich i wysokich...Utkwila mi z pamieci krotka rozmowa z ''wiekowym'' przewodnikiem tatrzanskim,ktory smigal po Czerwonych w korkotrampkach...

''Ewolucja Turysty:
Przecietny turysta za mlodu biega po gorach w trampkach, bo nie stac go jeszcze na wypasne treki. Kiedy juz go stac, smiga w ciezkich profesjonalnych buciorach. Z biegiem lat, kiedy juz wszystko zaczyna ciazyc i zwraca sie wieksza uwage na wygode, wraca z powrotem do trampek :-) ''

Mam podobne zdanie jak Semow, w lecie preferuje trail runnery albo podejsciowki, zamiast klasycznych trekow.Jestem wiec EvoTurysta ;-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp. - przez pet77 - 26-03-2012, 07:54

Skocz do: