To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp.
#46
mudia, stawiam na te Dolomite - wyglądają ok, mają membrankę, są lekkie i kosztują mało (jak na buty z gore, oczywiście...). Z tym gotowaniem się stopy to się zgodzę, ale ogólnie bez przesady, zainwestuj w dobre skarpety, nie wyjeżdżaj na Sacharę i będzie dobrze.
Ja na lato kupiłem w zeszłym roku Lowe Terrano -skóra i vibram. Sprawdzają się świetnie (Tatry, Czarnohora). Ale kosztują więcej.
Wcześniej zajeżdżałem buty przesławnej marki Hi Tec z sympateksem na zwykłej podeszwie i też było OK (Tatry, Jura, Jura!). Nie ma co robić za dużo zamieszania - Dolomite kosztują spoko i są OK, podobają Ci się - więc brać!
Tu masz link:
http://8a.pl/page,produkt,id,7294,stelvio-gtx.html
PS. Sam teraz myślę o niskich butach (salewa), ale zdecydowanie na jednodniowe wypady. Strach brać coś takiego w Czarnohorę...
---
Edytowany: 2011-06-01 20:15:40
---
Edytowany: 2011-06-01 20:17:05

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp. - przez animal - 01-06-2011, 19:13

Skocz do: