To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Ładowarki/energy/powerbanki] Alternatywa dla baterii słon.
#29
2 kg więcej czegoś czego nie można zjeść, lub założyć na siebie, może być przyczyną nie tylko kontuzji, ale i nieodwracalnych zmian w psychice :-D

Coście się tak uczepili tych aku żelowych? :-D
Tanie, proste w przystosowaniu do ładowania, ale waga powala.

Jakbym miał dziś, teraz, zaraz, coś brać, to bym wziął żelowy. Bo mam w domu, a litowych nie mam. Ale już 2 dni przygotowania, to bym kupił Li-Cośtam, i przygotował lekki zestaw.

Tylko ostrożnie w samodzielnym wykonaniu ładowarek do aku litowych! Wymaga to już trochę wiedzy. Może być kuku. I bum. Można komuś chatę spalić.


P.S.
Udało mi się odnaleźć czyjeś pomiary tych cudownych pojemności z Alledrogo. Tu jego wyniki:
''Z ogniwa o pojemności nominalnej 4400 mAh nie udało mi się wycisnąć
więcej niż 780mAh (przy rozładowaniu do 2,8V)''
I wszystko w temacie cudownych pojemności. Na życzenie Chińczyk zrobi dowolną etykietę. Inne cyferki nie mają wpływu na cenę ;-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Ładowarki/energy/powerbanki] Alternatywa dla baterii słon. - przez Zbynek Ltd. - 16-05-2011, 09:06

Skocz do: