To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Tchibo Trekking czyli sprzęt outdoorowy z Tchibo
#6
Zaopatrzyłem się w kurtkę ''3 w 1'' tchibo, jak na razie wrażenia pozytywne. Nie wiem co to za membrana w zewnętrznej powłoce, kurtka posiada siatkowaną podszewkę. Do wpięcia wewnątrz mamy dosyć fajny polarek, także wyposażony w podszewkę- takiego patentu osobiście jeszcze nie miałem. W podszewce polaru dwie wewnętrzne kieszenie.Polarek po wypięciu może się zwolennikom odzieży technicznej wydac nieco workowaty, ale kurtka jest dzięki niemu ciepła i naprawde fajnie się nosi.
Jeżeli chodzi o krój- to tak lekko mi pod m65 podchodzi (ale zaraz mnie emkowcy moga zjechać, że nic podobnego). Fajne w całości jest to, że o ile na ogół nie jestem przekonany do noszenia polaru wpiętego na stałe w kurtkę, o tyle tutaj jest ok- dodatkowe mocowania na rękawach sprawiają, że nic się nie wyciąga przy zdejmowaniu kurtki.
Przeszedłem w niej lekki deszcz, jak na razie nic nie przemaka.
Kaptur chowany w kołnierzu i ogólnie do niczego- bardzo płytki, zadnej gardy. Mi to nie przeszkadza bo kupiłem jako kurtkę miejską.
Podsumowując- fajny zakup miejski, fany na spacer z psem za miasto. W góry już średnio wygodna- ciężka, słabo skrojony kaptur, luźny krój.
Ale za te pieniądze na co dzień do pracy- dla mnie bardzo ok.

aaaa, i znowu kwestia rozmiaru- nie wiem co z tym tchibo- ich koszulkę noszę w rozmiarze M, kurtka to XL , mam od nich bluzę z kapturem L- wszystko idealnie leży!
---
Edytowany: 2010-11-08 21:13:35
-------------------------------------------
Pies i nóż- najlepsi przyjaciele człowieka.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Tchibo Trekking czyli sprzęt outdoorowy z Tchibo - przez -PITdoggy- - 08-11-2010, 21:11
RE:Tchibo Trekking czyli sprzęt outdoorowy z Tchibo - przez zmęczon - 11-11-2010, 14:49
RE:Tchibo Trekking czyli sprzęt outdoorowy z Tchibo - przez arkadoo - 19-09-2012, 14:24
RE:Tchibo Trekking czyli sprzęt outdoorowy z Tchibo - przez nidhogg - 25-06-2015, 15:19

Skocz do: