To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów
#47
Wydaje mi sie, ze lepiej samemu sie rozgladac podczas pieszych wedrowek. Ewentualnie popytac znajomych, zeby spytali znajomych znajomych itd ;). Ja juz sam zaangazowalem przyjaciela z gor, aby sie wywiedzial co i jak.
Bo z tego co sie orientuje, na portalach z nieruchomosciami, ceny sa kosmiczne. Ponadto, ciezko byloby utrafic cos w podobienstwie tego, co mniej wiecej wszyscy mamy przed oczami. Chodzi mi zarowno o polozenie, jak i finanse. Ale owszem przepatrzec mozna, jak slusznie podkreslil z bledem ortograficznym ;) Spineless - a noz. :)
Jesli ktos sie wybiera w takie tereny niech pyta, mysle, ze w imieniu wszystkich - bedziemy czekac na jakiekolwiek informacje (ja niestety :/ w najblizszym czasie nie bede w stanie).
-------------------------------------------
Pawel K.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów - przez pablo22x - 10-05-2010, 22:10

Skocz do: