To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów
#46
>>>pathfinder
spoko, i po to pociągneliśmy Twój post dalej. Jak napisałem na samym początku, chodzi o to, żeby padło trochę pomysłów, rozwiązań. Nawet, jak miałoby to kiedyś czymś zaowocować, nie będzie do niczego zobowiązywać. Także spoko, piszcie i nie zważajcie na dyletantów i ludzi małej wiary ;P:P:P;)
Jeśli chodzi o moje zdanie, jak najbardziej miałaby to być chatka w stylu studenckiej. Ideałem byłoby coś na kształt schroniska ''Na końcu świata'' w Łupkowie, jeśli znacie to miejsce, wiecie, o co chodzi. Wiadomą sprawą,że noclegi musiały by być płatne, dla każdego.
Co do tych tysięcy, można by konkretnymi sumami operować, jak by było wiadomo, jakie rozwiązanie tematu wchodzi w grę.
---
Edytowany: 2010-05-10 22:44:35

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów - przez braavosi - 10-05-2010, 21:43

Skocz do: