To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów
#14
Ok.Więc tak.Piszę na razie całkowicie bez zobowiązań.Powiedzmy że głośno myślę.Domek letniskowy drewniany na Przełęczy Przysłop po stronie B.Wyspowego.Doskonałe miejsce wyjściowe na Torbacz, Kudłoń, Gorc,Mogielicę, Jasień. Przystanek autobusowy 2 min. Dwa sklepiki 2 min.

Domek z kominkiem.Woda zimna bez ograniczeń, ciepła z bojlera.Ilość miejsc hmm.Szału nie ma ale są na piętrze 3 Pokoje.2 pokoje 4 osobowe jeden 2 os.Ale oczywiście można upchać więcej. Mała kuchenka gazowa 3 palnikowa.Bez piekarnika ;)Na parterze ''salon'' z kominekiem.Ewentualny strych do adaptacji.

A sprawa z całością wygląda tak że jest to domek letniskowy ale jak już mówiłem chciałbym aby ten domek trochę zaczął na siebie zarabiać.Nie oczekuję że będzie przynosił kokosy chodzi jedynie o pokrycie kosztów bieżących i inwestycję w ten domek bo wymaga troszkę pracy.Jak coś zostanie to tym lepiej.W grę wchodzi opcja taka że będzie to po prostu domek do wynajęcia, same pokoje do wynajęcia, lub zwykłe mini schronisko dla osób które szukają tylko noclegu. Ja tam nie mogę być co tydzień a w tygodniu tym bardziej wobec czego mogło by to działać na zasadzie że zatrudnię zaufaną osobę która będzie gospodarzyć tam podczas mojej nieobecności.

To tylko moja wkładka do tematu.Nie wiem co wy jako NGTowcy oczekiwalibyście od takiej chatki.Na jakiej zasadzie chcecie aby działała i czy lokalizacja jednak nie na odludzi ale w dość ciekawym turystycznie i szlakowo punkcie się nadaję i czy było by w ogóle zainteresowanie tego typu miejscem. Niedaleko są chatki i bazy namiotowe dokładnie na Gorcu, pod Gorcem chatka SKPG oraz na polanie Wały na szlaku na Mogielicę SKPB z Katowic baza namiotowa.Ale akurat pomiędzy nic nie ma.

I proszę to co napisałem traktować wyłącznie hipotetycznie :)
---
Edytowany: 2010-05-10 14:33:25
-------------------------------------------
bonzaj

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów - przez Bonzaj - 10-05-2010, 13:28

Skocz do: