To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wybór apteczki / którą apteczkę wybrać? wisport vs janysport
#3
Jeśli źle go umieściłem to przepraszam i proszę o przeniesienie - ponieważ nad wyborem wątku się zastanowiłem i pomyślałem, iż to jednak dobry wybór.
A wracając do tematu? Przeczytałem przed założeniem cały wątek o ''wyposażeniu apteczki'' na tym forum, jednak nie ma tam nic o apteczce (jako torebka na zawartość). Przeczytałem także tematy o apteczce JanySporta jednak nie udało mi się znaleźć info o Wisporcie. Dlatego też pytam.
Obie wyglądają ciekawie i cena taka sama często. Ale nie widziałem na żywo żadnej z nich i w moim mieście nie znajdę sklepu, w którym miałbym możliwość choć jedną z nich zobaczyć.
Nie pytam dla frajdy tylko ''chcę kupić'' - jak najlepiej (jak każdy).
Tak więc pomóżcie proszę.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Wybór apteczki / którą apteczkę wybrać? wisport vs janysport - przez mikul22 - 30-04-2010, 09:10

Skocz do: