To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt
#67
No to dobra... to ja potwierdzam... da sie spakować do plecaka 26l pod warunkiem że jest to Deuter czy też plecak innej firmy która nie kłamie w litrarzu, i wie sie jak sie spakować.

Przed chwilą przeprowadziłem test.... wziołem mojego Deutera Future 26 (nie bardzo wiem jak sie pakować ale to sie doszlifuje) wpakowałem do nie go:
1x śpiwór
1x zwykła kurtka
1x zwykły polarek
3x zwykła koszulka (pewnie za dużo ale specjalnie tyle wpakowałem)
3x para skarpet (może też o tą 1 za dużo)
3x majtasuchy (pewnie też o 1 za dużo)
1x stuptuty
1x krótkie spodenki
1x długie spodnie górskie
1x kosmetyczka
1x duża puszka która ma na celu odwzorowanie kartusza i palnika (niezakupiłem jescze)
Nie włożyłem tam kuchni(czytaj naczyń) bo takowej jeszcze nie mam. Ale coś takiego przecierz można przytroczyć na zewnątrz. Może troche wiocha ale prawdziwy turysta nie powstydzi się idąc z rzeczami na wierzchu plecaka
Miejsca jeszcze troche było. Jedzenie by się zmieściło spokojnie. zapas na 1-2 dni bez problemu.
Do tego 2x kieszenie boczne które były sflaczałe.(czytaj były puste i można wpakować drobiazgi albo butleke wody)
Kieszenie w klapie 2 duże i puste na drobiazgi
Moja karimata jest bardzo duża.... bardzo gruba przytroczenie jej było możliwe jedynie z przodu plecaka, z boku nie dało rady ale myśle załatwie sobie jakąś inną i nie bedzie problemu.
Co zrobiłem jeszcze? postanowiłem przytroczyć namiot Hannah Troll S 2-3 osobowy. Przytroczyłem go z przodu plecaka(z boku jak z matą nie dało rady) (w momencie wymiany karimaty ta idzie z boku plecaka) Wygląda to dosyć dziwnie ale da sie isć... Sprawdziłem nawet czy pokrowiec przeciw deszczowy obejmie cały plecak wraz z przytroczonym namiotem z przodu. Nie było problemów.

Zakładam że jeśli idzie sie samemu to zabranie sie do 26 litrowego jest możliwe bez namiotu to już na pewno. Jeśli idzie się w 2 osoby to można dzielić się rzeczami. Ja biore namiot Ty bierzesz kartusze i apteczke.

Aha... no i z tego co napisałem mogłem o czymś zapomnieć ale też wziołem coś za duzo. Bo nie liczyłem rzeczy któe bede miał na sobie czyli - krótkie spodenki, koszulka, majtasuchy skarpety, czapka ...


Napiszcie co więcej a co mniej.... zrobie kolejny test. ;-)
---
Edytowany: 2010-03-18 15:09:53
-------------------------------------------
:-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez bartolini - 09-03-2010, 15:57
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez pajacyk - 11-03-2010, 08:35
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez bartolini a. leisure - 12-03-2010, 12:33
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez erich holtz - 15-03-2010, 23:22
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Cantores - 16-03-2010, 11:43
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Maly_man - 18-03-2010, 11:23
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Wielki E. - 18-03-2010, 11:50
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez bartolini a. leisure - 18-03-2010, 13:04
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez bartolini a. leisure - 19-03-2010, 16:42
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez cantores - 26-03-2010, 08:27
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez erich holtz - 26-03-2010, 08:36
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Śpiochu - 30-03-2010, 19:52
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Śpiochu - 31-03-2010, 12:32
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Śpiochu - 31-03-2010, 12:40
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Śpiochu - 31-03-2010, 12:54
RE:[GSB] Główny Szlak Beskidzki (Czerwony) / sprzęt - przez Śpiochu - 01-04-2010, 13:16

Skocz do: