To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] HiMountain Telde 2
#4
DATA RECENZJI:
25-01-2009, 17:17

czas użytkowania : 2 lata; miasto; dom(kapcie); nizinny trekking; skałki na nabrzeżu w Dublinie.

sandałki wygodne, nie obcierały mnie, dostatecznie miękkie by nie było problemy z chodzeniem po kamieniach czy asfalcie, lekkie.

jako, że sandały zakończyły swój żywot jakoś rok temu, aktualnie mam porównanie do source stream - oczywiście jeżeli chodzi o wytrzymałość to są bez porównania. Skoro już przy wytrzymałości - poza problemem z tym, że rzepu za pięta zużywają się szybko i trzeba im dopomóc taśmą klejącą (po 3 miesiącach użytkowania już miewałem z nimi problemy), oprócz tego niestety, ale paski nie są przeprowadzone pod podeszwą - a jako, że pierwszy z nich urwał mi się na wyjeździe - nie miałem jak oddać na gwarancji, naprawę wykonałem sam - za pomocą żywicy epoksydowej. Po 2 latach użytkowania, czarna część podeszwy na pięcie praktycznie nie istniała, w jednym z sandałów obydwa paski przy kostce urwały się od podeszwy.

przyczepność podeszwy była dla mnie wystarczająca, nie ślizgały się na mokrej skale, ani na żadnej innej po jakiej chodziłem.

Generalnie sandałki mogę polecić jeżeli kupujący zdaje sobie sprawę, że są one na 2 lata. Natomiast jeżeli mamy te kilkadziesiąt złotych więcej warto kupić lepsze. W tej samej cenie himountain ma także inne sandałki - bardzo przypominające source - wydają się być bardziej wytrzymałe, choć nie mają poduszek neoprenowych.

OCENA PRODUKTU:

Podeszwa: 4/5
Wygoda: 3/5
Wytrzymałość: 2/5
Ogólna: 3.00/5



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez tytus - 17-12-2009, 18:05
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez Voit - 17-12-2009, 18:35
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez mismis - 17-12-2009, 18:50
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez psychollek - 17-12-2009, 18:57
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez T Atomicus - 17-12-2009, 19:03
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez admin - 18-12-2009, 08:31
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez admin - 18-12-2009, 08:40

Skocz do: