To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] HiMountain Telde 2
#3
DATA RECENZJI:
12-06-2008, 17:06

Mam je już 3 sezon letni.Przeszły wiele, nigdy ich nie oszczędzałem - co prawda w wyższe górki się w nich nie wybierałem ale w wycieczki typu Jura K-Cz oraz użytkowanie codzienne non stop. Według mnie bardzo dobry stosunek jakości - ceny i je szczerze polecam. Kupię chyba je jeszcze raz :)

Zalety:
nie śmierdzą (ostatnio kupiłem Lizard Hex H2O - miałem je na nogach przez 12 godzin i one to dopiero walą :)...może dlatego że nowe), wygodne, podeszwa się jeszcze nie starła wręcz wygląda bardzo dobrze (odkleiła się tylko na czubku), nigdy mnie nie obtarły - chodzi się bardzo komfortowo, są proste i to mi się w nich podoba, nawet jak namokną to nie robią problemów choć długo paski trzymają wodę, szybko się je zakłada, można zdjąć tylny pasek i robią się ''klapeczki'' - całkiem fajny temat, jeszcze się w nich nie poślizgnąłem, paski trzymają się bardzo dobrze podeszwy,

Wady:
rzepy - w lewym jeszcze trzymają całkiem nieźle ale w prawym to najdłuższy rzep najbardziej używany już sie do niczego nie nadaje (choć pomimo iż trzyma na długości chyba 1cm to nadal daje rade! :), problem z dostosowaniem pasków do stopy - nie mogę tak dociągnąć aby stopa nie latała choć trochę...dlatego nie wybierałem się w większe górki, w jednym odkleiła się przednia część podeszwy (klejem załatwiłem temat).

OCENA PRODUKTU:

Podeszwa: 4/5
Wygoda: 5/5
Wytrzymałość: 4/5
Ogólna: 4.33/5



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez tytus - 17-12-2009, 18:05
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez Voit - 17-12-2009, 18:35
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez mismis - 17-12-2009, 18:50
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez psychollek - 17-12-2009, 18:57
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez T Atomicus - 17-12-2009, 19:03
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez admin - 18-12-2009, 08:31
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez admin - 18-12-2009, 08:40

Skocz do: