To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montane Terra Equilibrium Pants
#12
Przeczytalem obydwie.
Ja bym naprawde bardzo chetnie cos dopisal, ale cos wnoszacego, a nie rzeczy typu o czym zaraz bede pisal.
Kurcze wyglada na to ze nie jest dobrym testerem, tzn testerem moze i jestem, ale widac nie umiem przelac tego na ''papier''. Bo dla mnie takie stwierdzenia:

''Tak jak powiedziałem wcześniej spodnie używane są około 6 miesięcy dość intensywnie. Zaliczyły kilka dupozjazdów i solidnych upadków. W trakcie przechodzenia grani Tatr Zachodnich kilka metrów pojechałem w nich tyłkiem po kamieniach.(na Kamienistej o losie...;) ''

mozna zamknac w jednym krotkim zdaniu.

Nadal jestem otwarty na propozycje - o jakim aspekcie moge jeszcze napisac? Ewentualnie jesli mam zmienic forme (ulozyc to jakby w rozdzialy) to nie ma problemu.
No i jeszcze zostaje pytanie po ile mozemy te spodnie odkupic, bo jestesmy tym zainteresowani

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montane Terra Equilibrium Pants - przez Dalamar - 23-06-2009, 23:46
RE:[Recenzja] Montane Terra Equilibrium Pants - przez michalnotts - 24-06-2009, 17:26

Skocz do: