To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
turysto nie choć serce mówi co innego:) Rozmowa rozmowa i jest raz rzeczowa rozmowa. Wiem, że to trudne. Staram się szanować poglądy innych choć krew zalewa. Nie zmuszamy nikogo do niczego na forum. Proponujemy, podrzucamy propozycję pewnych akcji ale nie zmuszamy. Przekrój wsparcia jest pokaźny i każdy jeśli chce znajdzie coś dla siebie. choć niczego nie musi! Nikt focha mieć nie będzie.

Była szlachetna paczka? Była i wyszła petarda. Były płuca dla justyny onegdaj i masa innych charytatywnych zbiórek? Były. Obecnie na prv tez toczy się pewna akcja ale dla zlotowiczów.....- też wyjdzie petarda ale to na zlocie i potem na forum opiszemy co się wykluło...

A salleh? No cóż wierzę i po Jego wpisach na forum widzę, że gdzieś tam na dalekim horyzoncie ma góry, podróże i swoje pasje. Nie będzie bana. To co sądzi prywatnie mnie nie interesuje. Nie muszę się z nim zgadzać ani On ze mną. Ja mu na prv linków nie podsyłam do moich teorii które mogą być w jego mniemaniu chore. Tego samego oczekuję od Niego tym bardziej że temat aborcji ma się nijak do tego wątku.

Łączą nas góry i pasje.

Przestrzeń dla każdego do czynienia dobra i fajnych rzeczy jest olbrzymia. Nie lubisz NGT i tego co tu się dzieje? Nie współuczestnicz. Na forum znam parę osób o skrajnych poglądach politycznych które nie są mi po drodze, co nie przeszkadza nam znajdować wspólnych pasji i tematów tu na forum czy na zlotach podczas wielu nocnych rozmów czy dreptania po szlakach.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez gumibear - 15-01-2018, 12:02

Skocz do: