To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
''Panie Admin. Przestań Pan traktować to forum jak swój prywatny folwark i nie kasuj postów tylko dlatego że tak ci się podoba.''

Hmmm cóż rzec? Nigdy tak nie twierdziłem choć teoretycznie rzec ujmując mógłbym tak stwierdzić bo w pełni do tego mam legitymację. Niemniej jednak to forum Jaca jest i Twoje i turysty i eM i Pima i bogusia i kazdego innego który tu pisuje.

Każdy jest jakiś. Każdy ma klawiaturę i każdy wylewa co swoje z łatwością łączą jakie posiada. My admini to musi przeczytać i szybko ocenić. Owszem czasami ktoś oberwie rykoszetem skasowanego posta tak już jest. Nie ma tu cenzury i nie będzie. Za to jest gigantyczna alergia na głupotę, politykę pisaną na poważnie i słuzącą do wyzywania się lub ustawiania nawzajem już tak. Zdecydowanie tak.

Na to nie pozwalam bez względu czy napisze to mi dobrze znany PRS, Pim czy ktoś kto zarejestrował się wczoraj.

Różnijmy się, ścierajmy ale z klasą, To co Ty pokazujesz i Twoi rozmówcy - nie akceptuje.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez gumibear - 06-01-2018, 10:48

Skocz do: