To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
''ns''... Odnośnie plusów i minusów na tym forum.
Popatrz na ten wątek: https://ngt.pl/thread-4391-page-160.html
Koleś PRS serwuje nam komentarz o ''tubie propagandowej TPV''. Komentarz jak nic nawiązujący do polityki i obecnej sytuacji w kraju. Pokazujący sympatie polityczne. Więc reaguję na to w odpowiedni sposób. I co mamy? Nagle pojawia się ''obrońca'' uciśnionych niejaki ''turysta'' . Poucza mnie o politykowaniu na forum. Oczywiście nie zareagował na komentarz PRS. Ślepy? Jakimś dziwnym trafem nie dostrzegła tam nawiązywania do polityki. Mało tego. Poparł wypowiedź PRSa tzw. plusikiem. Potem jeszcze zjawiło się kilka osobników z tzw towarzycha wzajemnej adoracji i wrzucili mi kilka minusików. Za co? Przecież nie ja zacząłem. I co najciekawsze ''ns'' ty również zabawiłeś się w komentarz polityczny i też nie odmówiłeś sobie plusikowania i minusikowania.
Czyli jak ktoś plusikuje jak ci odpowiada to problemu nie widzisz. Jak coś ci się nie podoba to sam tego używasz. Przecież dzięki tym plusikom i minusikom mogłeś wyrazić swoje niezadowolenie pod moim nickiem z mojego komentarza. Generalnie mam wywalone na te minusiki i towarzycho wzajemnej adoracji (mowa o 5 osobach które mnie zminusowały).
Ja proponowałbym utrzymanie tych plusików i minusików z tą różnicą tylko żeby było można podejrzeć kto je wystawił. Będzie transparentnie.
---
Edytowany: 2017-12-20 08:05:56
---
Edytowany: 2017-12-20 08:10:51
---
Edytowany: 2017-12-20 08:27:22
-------------------------------------------
JAca

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez JAca2 - 20-12-2017, 08:01

Skocz do: