To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
M i JAca2 umówcie się na prv i dajcie sobie po razie albo wypijcie na zgodę. Nie czytam, nie wnikam, nie oceniam. Na NGT nie będzie wyzywania się bez względu na to kto ma racje


Wasze posty lecą bez wczytywania się w ich sens i przesłanie.

p.s.
No więc poświeciłem 5 minut ......przeczytałem Waszą twórczość w wątku plecakowym. Nie wiem co z treścią począć. Na razie zostaje bo tam widzę skrajne opinie - Wasze opinie. Nie musicie się zgadzać ze sobą. Bardziej w tym wątku zaczynacie się obrażać i to mi się nie podoba

Nie obrażajcie się. Przekonujcie się na argumenty. Pamiętajcie że na forum nie widać emocji przez słowo pisane i łatwo niekiedy słowem pisanym nawzajem można rozmówcę skrzywdzić

Spokój!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez gumibear - 07-02-2016, 19:35

Skocz do: