To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Od niedawna jestem na NGT i może właśnie z powodu krótkiego stażu i braku przyzyczajenia przyszło mi do głowy kilka pytań związanych z działanością forum.

1. Ciekawi mnie dlaczego nie ma rankingu ocenianych przemiotów (kwestia techniczna?). W sumie wiele rzeczy zostało zrecenzowany i ocenione, a jednak taka ocena zdaje się psu na budę jeśli nie mamy tabeli sprzętu, który warto by polecić. Taki ranking zgaduję ułatwiłby działanie forum, ponieważ mnóstwo ''zielonych'' ludzi nie zawracałoby głowy tworzeniem nowych wątków i pytaniami w nich, a a skorzystaliby z rankingu wybierajac sprzwdzony sprzęt.
2. Ostatnio widziałem paru ngietowych kolegów w filmie z wyprawy na Mont Blanc i porównałęm to z ''suchymi'' reckami forumowymi. W sumie fajne sa recki youtubowe - ogólnie bardziej medialne - przystepne w formie, łatwiej trafiają do szerszego grona od ''zielonych'' i bonusowo generują jakiś profit. Jaki? Nie wiem, bo się tym nie zajmuje, ale pewnie pozwoliłyby pokryć cześć wydatków związanych ze zlotami.
3. dołączam się do @ sołtysa - ścierę znalazłem jeszcze w Alvika Quest i paru miejscach, których nie pamiętam.
4 Ach i pytanie ostatnie, nie wiem czy nie najistotniejsze, do którego natchnęły mnie ostatnie zakupy u Cumulusa. W sumie to engiet jest sprawnie działającym forum z dużą ilością użytkowników. Może jest szansa na wspólne, cykliczne skrzykiwanie się na zakupy w wytypowanym wcześniej sklepie, przy założneiu, że wszystkim się nie śpieszy. Z tak sporą grupą użytkowników uzyskiwanie sensownych rabatów na to, co kogo interesuje chyba nie powinno być problemem :)

To takie luźne spostrzeżenia po paru miesiącach. Jeśli je już przerobiliście i odpowiedzi były negatywne to proszę o zignorowanie. Nie odnalazłem podobnych tematów, a forum jest przepastne :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Licz Kalorie - 27-11-2015, 23:51

Skocz do: