To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
@Klawisz

Jestem tym naprawdę zdziwiona. Jakiś czas temu próbowałam przeczytać recenzje kilkudziesięciu produktów i recenzja tej ściery, której na pewno nie kupię (nachalność budzi niechęć), pojawiła się w bardzo wielu miejscach zamiast właściwej recenzji, dlatego trudno to w ogóle nazwać losowym wyświetlaniem. Teraz dowiaduję się, że jest to celowe działanie. Dla mnie to szok, bo nie kojarzy mi się to ani ze słowem ''niezależna'', ani ze słowem ''testingowa''. Owszem, ta konkretna recenzja może być efektem niezależnego testu, ale nie jest to na pewno test, którego użytkownik szuka chcąc kupić majtki czy buty. Tak, tak, wiem. Ze ściery na pewno dałoby się zrobić jakieś gacie i onuce, więc po prostu próbujecie obudzić w ludziach inwencję.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Agnieszka K. - 19-09-2015, 12:32

Skocz do: