To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
ale wszyscy niejako są tutaj ''z doskoku'' - i tutaj najbardziej zawsze mi siedzi cytat jednego admina:
''NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast''
Każdy z nas ma swoje życie prywatne i zawodowe, ma też swoje pasje. Tutaj na forum poświęcamy swój wolny czas, który w natłoku dni uda nam się jakoś wykrzesać - dlatego czasami dość irytujące jest, że po krótszym czy dłuższym czasie od poprzedniej wizyty trzeba się przebrnąć przez posty tupu: ''szukam ... w celu - co można wybrać'' - ludziom się po prostu nie chce skorzystać z opcji ''szukaj'' - bo po co? Po co marnować czas na przeszukiwanie wątków skoro są jelenie, które po moim zapytaniu podają mi wszystko na tacy?. Nie chcę tutaj generalizować - ale w większości takie jest właśnie myślenie.
Nie wiem jakie są możliwości techniczne forum, ale z moich obserwacji:
1. każdy nowy post nowego użytkownika przez jakiś okres czasu powinien przed publikacją przejść ''moderację''
- plus - większa czystość postów, których nie będzie trzeba tak sprzątać
- minus - jak wiemy, jesteśmy tutaj z doskoku - w wolnym czasie, dlatego może się zdarzyć, że trochę czasu minie zanim post otrzyma akceptację i może w tym czasie przestać być aktualny

2. nowym użytkownikom ograniczyłbym możliwość wklejania linków - niektórym nawet się nie chce opisywać sprzętu o który pytają tylko w sporej ilości przypadków wygląda to tak: '' co wybrać: link - to? czy może link to ?
Ograniczyło by to dodatkowo spamerów, ale niestety nie wiem czy jest to technicznie do ogarnięcia.

3. chcąc ograniczyć ''nowych ludzi jednego ogłoszenia'' - z postów z ogłoszeniami otworzyłbym jakąś wydzieloną grupę postów, którą nowi użytkownicy mogą przeglądać - ale pisać mogliby po pewnym okresie karencji

Tyle mi się na szybko nasunęło z rana.
Jak coś zdublowałem to sorki, ale mam teraz gorący okres i robię po 14-15 h/dziennie :(
-------------------------------------------
www.seth.com.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez horus - 17-12-2014, 06:20

Skocz do: