To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Yaro
mam podobne obawy jak Ty.
Nie chcemy ograniczać napływu ''świeżej krwi'' ale zdecydowana większość tej ''krwi'' rejestruje się na forum żeby zamieścić ogłoszenie ''SPRZEDAM'' lub zadać pytanie o kurtkę zimową na miasto.
To jeszcze potrafię zrozumieć, drażni mnie ton wypowiedzi w stylu: żądam opinii, moje pytanie jest wyjątkowe, ja nie mam czasu ale Wy musicie mieć czas dla mnie, nie będę czytał całego wątku o kurtkach bo nie!
(może to dlatego, że ja już stary jestem i wiedzy musiałem szukać w książkach lub doświadczać osobiście? Jedno i drugie wymagało duuuuużo cierpliwości :))

A wracając do świeżej krwi to da się zauważyć, że 99,9% nowych nicków po uzyskaniu informacji o kurtce na miasto nie wraca na forum ewentualnie wraca, żeby zamieścić kolejne ogłoszenie ''sprzedam spodnie za jedyne 80zł'' (w domyśle: kupione w lumpeksie za 8zł)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez warrad - 16-12-2014, 19:38

Skocz do: