To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Mam pytanie. Wszedłem na zakładkę NGT-owców na mapie i doszedłem do wniosku iż nie do końca jest to jasne oraz czytelne. Może ja czegoś nie rozumiem ale proszę bez docinek. Co mi po tym że jeden drugim naniesieni są na mapie, jędruś, natus oraz inni, są z Wrocławia, lecz jak się z nimi skontaktować. Może do rzeczy. Jestem z Wrocławia i szukam ludzi którzy tak jak ja chodzą dużo po lasach, regionalnych górach itd. Jak znaleźć, wyselekcjonować z tak dużego forum takich ludzi? Nie prościej by było w zakładkach najczęściej zadawanych pytań założyć zakładkę w której NGT-owcy posegregowani by byli np. województwami, mamy ich raptem 16. Wtedy wchodziłbym np. na dolnośląskie i pisałbym z ludźmi z mojego rejonu głównie na tematy spotkań. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż forum jest ogólnopolskie a nawet sięga poza granice Polski. Podkreślam, chodzi mi głównie o umawianie się z ludźmi na wspólne wypady w regionie. Zakładki pod nazwą „gdzie pojechać, co zobaczyć”, „mam wolne miejsce w aucie” są bardzo szerokie horyzontalnie. Tak naprawdę piszą tam ludzie z grubym portfelem. Ludzie którzy naprawdę opisują przepiękne miejsca, tylko pozazdrościć i dlaczego akurat np. w Chinach gdzie sam koszt podróży liczony jest w tysiącach od osoby. Kiedy ja proponuję ekstremalny wypad w Karkonoski Park Narodowy, z zaje.... klimatem, następny opisuję swoją wycieczkę śladami Majów. Jeżeli pomysł jest fatalny to proszę o pobłażliwość w słowach odpowiedzi. Po prostu myślałem, że za sprawą forum poznam grupę ludzi o podobnych zamiłowaniach jak ja. Dzięki i pozdro.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez SR-71 - 10-03-2014, 18:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: