To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Bart per analogiam z ''fakt przekazania dla ngt dóbr na testy nie jest jednoznaczny z tym, że opinie będą pozytywne'' - fakt wyróżnienia dóbr w oskarach ngt.pl nie jest jednoznaczny z tym, że ngt odniósł z tego jakąkolwiek korzyść.
Czemu ma to służyć? Dobru powszechnemu. Czyli np. wiedzy. Bo dla mnie np. interesujące byłoby dowiedzieć się, kto z userów ngt co uważa za najbardziej wartościowe z produktów/marek/trendów, które pojawiły się w 2013. Bo może o czymś nie słyszałem, albo słyszałem a nie doceniłem. Wskazanie czegoś przez kogoś - to dobry powód do refleksji i samodzielnej ewaluacji. Jak to widzę? Na pewno nie widzę tego jako uroczystej gali, statuetek itd.:) Ot, widzę to prosto i przaśnie nawet. Każdy, kto chce, niech wskazuje to, co mu najbardziej do gustu przypadło z 2013 r. i wyjaśnia - dlaczego, w dowolnej liczbie kategorii. Natomiast przyznawanie ''Malin'' bym chyba wykluczył, bo choć raz warto się wstrzymać przed negatywnymi emocjami i coś raczej nagrodzić/wyróżnić niż zganić/potępić:)
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez gavagai - 02-01-2014, 12:28
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: