To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
gavagai, rozumiem, że masz na myśli rozruszanie forum po przerwie ;-)

Mam trochę ansów:
- wątek o nowościach już jest, masz coś fajnego, pisz! Zajrzę, wcześniej czy później i się dokształcę!
- jest jakaś nowa firma? Pisz w wątku o firmach, chętnie poczytam!
- nowości, kojarzą mi się z marketingiem, a marketing z kupowaniem zbędnych rzeczy.. Mam teraz manię minimalizmu i rozdawnictwa..
- promujemy szpej przez recenzje, firmy przez akcje zakupów grupowych, są też inne formy, które no właśnie, już są ;-)
- taki wątek jak proponujesz to imo będzie powielanie..

Ja jestem za to za wielką dyskusją i przyznaniem tytułów użytkownika roku ngt za 2013 w takich kategoriach, widać komu warto dać szpej na testy, kto coś robi fajnego, kogo można o coś zapytać i na pewno będzie wiedział i chętnie pomoże ;-)

Człowieka Roku - bartolini aka BartoMan aka CzłowiekBart (za ogół)
Ambasador Roku - sołtys
Tester roku - rytmar (za test Neoshella, niedługo wchodzi do szkół jako lektura obowiązkowa)
Recenzentka roku - skrzyplocz (4 recenzje w 3 miesiące http://tiny.pl/qdz6t , sory rytmar, nie możesz wygrać wszystkiego!)
Zniżka roku - piotr.r (akcja Yeti)
Fotograf roku - sołtys (3 zdjęcia w kalendarzu)
Strona ngt roku - zając (http://ngt.pl/users/zajac/)
Pomysł roku - kalendarz? koszulki? rękawiczki?
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez radziq - 02-01-2014, 11:51
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: