To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Witam. Mam pytanie. Zauważyłem, a w zasadzie to nie zauważyłem, aby na forum był temat poświęcony urządzeniom nawigacyjnych takich jak np. Garmin, lub innych ciekawych aplikacji na telefon ułatwiających, rejestrujących nasze podróże. Ostatnio zostałem szczęśliwym posiadaczem urządzenia nawigacyjnego firmy Garmin. Jak wiadomo jest to profesjonalna firma, znana na całym świecie, z produkcji urządzeń nawigacyjnych GPS. Na pierwszy rzut oka obsługa wydaje się prosta, lecz tak naprawdę w tych urządzeniach nie chodzi tylko o obsługę menu. Chodzi głównie o aktualizacje, ściąganie map UMP itd. Tutaj zaczynają się schody. Nie mam wielkiego doświadczenia z urządzeniami tego typu. Nie mam pojęcia gdzie, co i jak?? Zakładam również że nie jestem jedyną osobą która ma podobny problem. Uważam że warto poświęcić temu zagadnieniu temat.
---
Edytowany: 2013-12-12 10:09:03

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez SR-71 - 12-12-2013, 10:07
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: