To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Drodzy, najważniejsze, nie przepraszajcie bo nie ma za co, każdy widzi sprawę jak widzi i ma prawo to swojego zdania, jak to powtarza Catores. Rozmawiamy i to jest tu ważne, rzymskie forum, albo grecka agora, zwał jak zwał. Dodatkowo robimy to w sposób kulturalny, bo już nie jest takie oczywiste w dyskursach, szczególnie tych sieciowych.
To jest jeden z celów projektu zwrócenie uwagi na zagadnienie praw autorskich, bo tak w rzeczywistości branżowej Kwarka, to wygląda to dużo, dużo gorzej niż ten jeden przykład który podał Gumi.
Czy w naszej rzeczywistości forumowej wygląda to lepiej? Nie wiem, tak jak się nad tym zastanawiam, to projektując często opieramy się na rozwiązaniach firmy X, albo Y.. Czasem nawet korzystamy ze zdjęć produktów, coś tam na nich rysując..
Jest też trzecia strona medalu, są firmy, które korzystają z tego o czym rozmawiamy, czytają nasze rozmowy, przecież mogą, prawda?
Chyba wszyscy musimy uważać...
Ja się już dużo nauczyłem, regulamin został własnie lekko zmodyfikowany, ale najbardziej drażliwy punkt dot. praw autorskich nie zostanie zmieniony do końca konkursu. To pewne ;-)
-------------------------------------------
http://blog.kwark.pl i http://sklep.kwark.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez radziq - 17-10-2013, 21:04
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: