To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Podoba mi się to, co napisał Radek
Nie podoba mi się, że jeszcze nikt nie zrobił projektu a już toczy się dyskusja o profitach i prawach autorskich. W takiej sytuacji trudno dziwic się Kasi, że jasno określa zrzeczenie się praw autorskich.
Podobnie jak przy zakupach grupowych puchu napiszę:
regulamin każdy zna - jak komuś nie pasi niech nie bierze w tym udziału. I niech nie bije piany o konkurs, w którym byc może nie weźmie udziału bo mu regulamin nie pasi.
Jak ktoś chce profity za projektowanie niech zajmie się projektowaniem zawodowo.
Na co tak naprawdę liczycie? Zrobię szkic ciuszka, opiszę jak to widzę, Kwark poświęci czas, żeby projekt dostosowac od technicznej strony szycia, poświęci swoje materiały, uszyje produkt, da go gratis do testów a ja skasuję za prawa autorskie pierdylion euro i polecę do salonu mercedesa???

Dla podejrzliwych:
nie jestem w żaden sposób związany z firmą Kwark, nie mam ani jednej sztuki ich odzieży, nie znam Kasi Nizinkiewicz.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez warrad - 16-10-2013, 13:18
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: