To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
Słuchajcie, jak rozmawiałem z Kasią Nizinkiewicz, o tym czy ma być opcja seryjnej produkcji, to po przemyśleniu, zdecydowała, że forumowicze na pierszy raz, (bo dlaczego nie miało by być kolejnych edycji takiej zabawy?) nie mają raczej szans na projekt, który wejdzie do seryjnej produkcji :-) To jest wyższa półka. My uczmy się, korzystajmy z okazji, żeby poszerzyć swoją wiedzę, bo o to tu chodzi i mi i Gumiemu i Kasi z Kwarka.
Strasznie się spieliście na ten punkt o prawach autorskich, rozumiem Was, ale to ma być dla obu stron zabawa, więc firma chce się zabezpieczyć przed ewentualnymi roszczeniami. Bardzo mnie cieszy, że wszysy chcemy mieć ten wymarzony ciuch, który jeszcze nie powstał :-) Nie będzie problemu, żeby to zorganizować, ale nie spodziewajcie się niewiadomo czego, proszę :-) Najpierw musi być dobry pomysł, potem poprawki między zwycięzcą i Kwarkiem, oblatanie prototypu i zobaczymy :-) Forum nic nie straci, spokojna Wasza :-)
-------------------------------------------
http://polakpotrafi.pl/projekt/nanga-dream-part-2

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez radziq - 16-10-2013, 12:37
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: