To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
beskidbike
2013-10-16 10:26:34
83.7.1.40
Głosów: 0

@ cantores, aż bałem się napisać to jako pierwszy...ale od razu o tym pomyślałem jak przeczytałem regulamin i warunki konkursu.
Bardzo sprytnie...
Ktoś coś wymyśla, daje projekt firmie ZA DARMO, po czym firma tą rzecz produkuje i na tym ZARABIA. Do tego trzeba się zrzec praw autorskich. I w zamian otrzymuje się jedną sztukę gotowego wyrobu...hmm
Proponuję się zorientować ile kosztuje wykonanie projektu na takich zasadach (logo firmy, modne ostatnio nowe logotypy gmin i miast itp.)
To też są konkursy otwarte dla amatorów, jednak nagroda jest ''trochę'' wyższa.
Jeśli w pewnym stopniu osobami roztrzygającymi mają być przedstawiciele NGT.pl i ma to być współpraca z firmą, to proponuję np. późniejszą możliwość zakupu zaprojektowanej, zaakceptowanej i wyprodukowanej rzeczy dla użytkowników forum ze spoooorym rabatem, badź nawet po kosztach produkcji.
Podobną sytuacją było projektowanie śpiwora z firmą Yeti i potem możliwość kupna z rabatem.
Oj...nie ten watek,przepraszam,proszę o przeniesienie...
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez beskidbike - 16-10-2013, 09:37
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: