To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
#58
Piszę w tym wątku, bo wątki ''Przyszłość i rozwój NGT.pl'' są martwe od dawna (cz.1 od 2009.01., cz.2. od 2011.05.) - jeśli trzeba, przerzućcie odpowiednio.

Wpadł mi ostatnio do głowy pewien pomysł, więc się nim dzielę... (póki pamiętam ;) i póki jeszcze mam chęć...

Nie jestem ostatnio zbyt aktywnym ''górsko'' człowiekiem (wiek, praca i takie tam...), ale zauważyłem ostatnio, że dzięki lekturze forum trochę straciłem i trochę zyskałem.
''Straciłem'' trochę czasu i forsy na różne zakupy (bez których do tej pory jakoś funkcjonowałem, ale mam nadzieję, że teraz będę funkcjonował lepiej ;), zyskałem - bo nie wtopiłem (za dużo) pieniędzy na rzeczy niepotrzebne i podejrzanej jakości.
Pomyślałem zatem, że chciałbym jakoś się odwdzięczyć i wpłacić (może co jakiś czas???) choć kilka złotych na funkcjonowanie forum. Szukałem trochę, ale nigdzie nie znalazłem ani takiej możliwości, ani jakiegoś konta forumowego. Może warto coś takiego stworzyć?

Od razu mówię: nie znam nikogo z forumowiczów (a przynajmniej tak myślę ;) nie jestem też związany z adminami. Nie jest też moim zamiarem wprowadzać obowiązkowej wpłaty przez kogokolwiek czy na cokolwiek... Nie chcę też nikomu komplikować administracji czy rozliczeń podatkowych... (niech może jakiś prawnik określi, co jest możliwe bez komplikowania komuś życia)
Po prostu: naszła mnie chęć, by wspomóc forum choćby poprzez wpłatę kilku złotych. Może niedługo mi to przejdzie, ale... ;)
A zatem: jest taka możliwość? na jakie konto? itp.

PS. Moją ideą jest szeroko rozumiane wsparcie funkcjonowania forum, ''szeroko'' - tzn. jest mi obojętne, czy te pieniądze pójdą na utrzymanie serwera, czy np. na jakąś wodę mineralną dla adminów ;) (na więcej pewnie nie starczy...)
-------------------------------------------
JL

JL. (Dzięki za nowe forum)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez jareklie - 11-12-2012, 09:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: