To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
#42
Uściślając. Chodziło mi tylko o to, że buty Haix używane również przez militarystów, można też opisać w dziale butów militarnych, by ostrzec ludzi przed zakupem tego modelu. Nie tylko na forum obuwia wg poszczególnych producentów. Idąc dalej, ''buty-wątki ogólne, o obuwiu które wybrać'', przecież tu też można wrzucić opis butów, Magnum, HAIX itd. Rozumiem, gdybym wrzucił opis butów, do opisu oświetlenia na rower, to uwaga ze strony admina byłaby jak najbardziej wg mnie słuszna. Wyobraźmy sobie, że nie którzy ludzie szukając butów dla siebie, nie szukają wg poszczególnych marek, tylko wchodzą na fora ogólne,aby poznać opinie ludzi na temat wielu marek. Oczywiście, są i tacy którzy zdecydowali się na konkretną mark,ę i będą szukać wg poszczególnych producentów. Może przynudzam, lecz ugryźmy temat z innej strony. Gdybym chciał znaleźć dla siebie buty, i przyszło by mi zorientować się wg poszczególnych producentów, każdemu zadać pytanie o poszczególną markę, to po pierwsze, zaczytałbym się na śmierć, po drugie zdarłbym opuszki palców od pisania na klawiaturze. Może się mylę.

Pozdrawiam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez SR-71 - 21-11-2012, 16:50
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03

Skocz do: