To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Climbing Technology Raptor i Shark
#5
Panowie obserwator & prawda

zapraszam na gg, bede wieczorem, chetnie na Wasze nawet najbardziej bzdurne wynurzenia odpowiem rzeczowo i skladnie. GG znajdziecie w profilu
To o czym piszecie czyli cenzura .... no cóż na to trzeba miec czas i zdrowie a zapewniam was ani ja ani warzyn, simba czy tytus go nie posiadamy a na NGT zwykle jestesmy z doskoku.

Którys z Was napisał że wczoraj zniknal nawet moj watek....no cóż jak sie samemu sobie wycina:) Wobec siebie jestem najbaradziej krytyczny. Poza tym reprezentuje zawód który zobowiązuje mnie do sporej dawki uczciwosci. Mam nadzieje że ów zawod nigdy mi sie nie przyda w kwestii prostowania pomowień wzgledem NGT. NGT czyli przygody jaką sobie zafundowałem przez hobby jakim sa góry.

Jesli znacie Regulamin NGT to na pewno wiecie że posty Wasze z tego watku znikna jako totallny OT. Na NGT nic nie ginie przypadkiem. Zwykle dany post aby zrobil out z NGT musi byc po prostu nie związany z tematem.Przy kilku tysiacach odslon dziennie, przy setkach postów by je wycinac jak sugerujecie nalezaloby na NGT spedzic caly dzien. A nam tu nie placą, ngt to hobby, przyjemnosc i wiem że są furiaci w sieci którzy śledzą nasze poczynania i chocby dlatego kazdy nas ruch na NGT przemyslany jest przez nas by nie wzbudzach chorych patologicznych podejrzen.

Posty OT out. jakby ktos mial watpliwosci dlaczego zniknely zapraszam na prv. Wyciął je gumibear. A jaco autora recenzji przepraszam że w jego wątku powstal misz masz przez naiwnych adminów/modów dajacych się wkrecac fanatykom sieci i ich teriom spiskowym.

P.S.
ide pobiegac.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Climbing Technology Raptor i Shark - przez gumibear - 11-01-2009, 15:16
RE:[Recenzja] Climbing Technology Raptor i Shark - przez fox-trott - 24-04-2010, 23:31
RE:[Recenzja] Climbing Technology Raptor i Shark - przez fox-trott - 25-04-2010, 21:33
RE:[Recenzja] Climbing Technology Raptor i Shark - przez wiesiek - 25-04-2010, 21:35

Skocz do: