To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l
#20
Ponieważ Coleman nie działa nawet po wymianie na nowy egzemplarz, kupiłem sobie dzisiaj Tatonkę 1l. Postanowiłem porównać je w lodówce, i jakież było moje zdziwienie, kiedy 0,5h po nalaniu wrzątku korek i kubek w Tatonce okazały się mocno ciepłe.

Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć, czym izoluje się korki termosów? I czy w pustych korkach stosuje się izolację w postaci zmniejszonego ciśnienia, czy jest tam po prostu powietrze? Bo zastanawiam się, czy w ramach ''kasacji'' Colemana nie wyjąć z jego korka tego ''czegoś'' i nie przełożyć do korka Tatonkowego za pośrednictwem jakiejś małej dziurki. Powstaje tylko pytanie, czy nie uzyskam gorszego efektu niż przed takim zabiegiem (gdyby okazało się, że w korku Tatonki jest obniżone ciśnienie). Co sądzicie o takim pomyśle?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l - przez tatonka34 - 16-12-2008, 21:13
RE:[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l - przez Jarek - 21-12-2008, 13:34
RE:[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l - przez ns - 21-12-2008, 14:09
RE:[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l - przez Simba - 21-12-2008, 18:55
RE:[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l - przez Jajcarz - 27-03-2012, 15:27
RE:[Recenzja] Tatonka Hot&Cold Stuff 1,0 l - przez Jajcarz - 27-03-2012, 15:30

Skocz do: