To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top
#9
Zaopatrzylem sie w dzianine power stretch z zamiarem uszycia podobnej ksztaltem bluzy.

Coprawda nie mam pewnosci, czy jest to oryginalny produkt Malden Mills, lub 2, 3-ciej klasy material, to jednak organoleptycznie sprawia mile wrazenie.
W przyszlosci skonfrontuje go z pewnymi dzianinami w sklepie.

Rowniez ze wzgledu na swe wlasciwosci przywierania do ciala, wydaje sie byc dosc ''cieplym'' rozwiazaniem -moim zdaniem zapewni termike znacznie wyzsza niz luzna bluza P100.

Koszt materialu -35pln. Jesli nawet jest to produkt podszywajacy sie pod nazwe ''power stretch'', to jednak wart jest wydanej kasy.
Wiecej info, zdjec - po uszyciu i po sesji.

Cena 60 x 7pln (kurs funta) przeraza. Z drogiej strony, jesli producent dalby mi na nia 5 lat gwarancji na wszystko ;)) ..uwazalbym to za sluszny zakup, heh.
BTW. kiepsko prezentuje sie na modelu ze zdjecia. Mam nadzieje, ze to o jeden rozmiar za duzy egzeplarz. ;))
-------------------------------------------
tukanez

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez rav - 06-06-2004, 12:06
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez syncro - 06-06-2004, 15:46
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez tukanez - 06-06-2004, 16:47
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez Uzywam produktow firmy K - 05-02-2007, 12:53

Skocz do: