To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Najlepsza możliwa wentylacja pleców/ optymalny system nośny
#1
Hej,
szukam plecaka ok. 60, maks. 70 litrów do chodzenia po górach. Nie tylko trekking, ale także trudniejsze rzeczy - ma zadebiutować na Orlej Perci we wrześniu.

Problem jest następujący - lubię, kiedy plecak dobrze przylega, jak przyklejony do pleców. Z drugiej strony, mam problem z bardzo obfitym poceniem się - dlatego szukam najlepszej możliwej wentylacji pleców. Rozglądam się od jakiegoś czasu, ale jestem mimo to w kropce. Co możecie polecić? Cena jest czynnikiem drugorzędnym, wentylacja grzbietu to podstawa.

No i jako że to mój pierwszy post na NGT - ukłony i pozdrowienia :)
-------------------------------------------
Bogusz

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Najlepsza możliwa wentylacja pleców/ optymalny system nośny - przez Bogusz - 14-07-2008, 15:32
RE:Najlepsza możliwa wentylacja pleców/ optymalny system nośny - przez sasq pajak/grappa.pl - 25-07-2008, 14:17

Skocz do: