To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu
#10
fu,ck ze tez nie ma opcji cytowania :/

''
- faktyczny czas ''zwiększonego'' prądu względem baterii alkalicznych (i wartość tego prądu)'' Tak jak mówiłem strony producentów, tam je wszystko

różnice w temperaturze przewodu w przypadku baterii alkalicznych i aku NiMH (można obliczyć znając prąd i skład przewodu)

Ale po cio Ci temperatury Simba, przeta zwarcie powstaje w wyniku zniszczenia wewnetrznej izolazcji

- wreszcie temperaturę topnienia izolacji i jej przewodność cieplną
po kiego licho Ci przewodność cieplna ?

Ja również jadę na enelopach i nie zmienię ich na alkaliczne, ja tylko chciałem dać do wiadomości że taka sytuacja jest możliwa

''Ty jak sądzę już wyjąłeś aku z pojemnika na baterie i zmniejszyłeś prawdopodobieństwo wypadku do 0/100 000.'' a toć nie wiem co ma znaczyć :D się długo nad tym zastanawiałem ale sensu w tym brak absolutnego :/
-------------------------------------------
Jak to mówi Lex Wolność to outdoor i bokserki

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez kerad555 - 18-06-2008, 19:37
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez mad - 20-09-2008, 01:45
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez Partycja - 18-08-2012, 08:34
RE:Wady produkcyjne szpeju grożące zdrowiu lub życiu - przez Partycja - 13-09-2012, 06:00

Skocz do: