To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex
#37
1. Ged
2. Wypady w Beskidy i Bieszczady (chodzę oblężniczo, z dużym namiotem, więc jeśli jest potrzebny osioł do testów plecaka to mogę się nadać; jeden test El Misti już kiedyś popełniłem), planuję też jakiś tygodniowy wypad na rower w lipcu.
3. Chodzę sam
4. Generalnie raczej jesienią; nie cierpię upałów.
5. i 6. patrz p. 2

Najbardziej przydałby się plecak 45-60. Chętnie też bielizna aktywna (np. pod garnitur w lecie ;P), śpiwór (zarówno 3-sezonowy, jak i zimowy), lekkie spodnie softshellowe (obecnie używam Ceplexu Vaude'a). Jeśli byłaby taka potrzeba, to mogę też zrobić testy porównawcze softshelli (mam już Tarantulę, mam też StormyPas'a, więc jest co porównywać).

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex - przez góral świętokrzyski - 05-06-2008, 08:23
RE:Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex - przez Nieróbka - 09-06-2008, 21:20
RE:Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex - przez Ged - 19-06-2008, 22:08

Skocz do: