To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex
#11
1. Blatio
2. Diabli wiedzą... może Tatry znowu, może co innego, może samotny rzut na Pomorze... Brak konkretnych planów.
3. Oczywiście z Anką, jeśli będzie w stanie chodzić :P
4. Ogólnie w wakacje - brak ustalonych terminów.
5. Może okolice Kasprowego...?
6. Ciężko powiedzieć... kilka dni?

Co do braku czegoś, to na razie Ance brakuje porządnych butów na lato (wychodzi na to, że na zimę też :P), które by jej nie uszkodziły i nie ugotowały stóp znowu, mnie brakuje lekkich butów na lato (w BW jeszcze w upale nie chodziłem :P) - myślę o jakichś Hanzelach.
Poza tym w sumie niczego mi nie brak, chcę zobaczyć jak się łazi w polskich portkach wojskowych wz.93 (oczywiście chodzenie w takich spodniach to pomyłka, żeby nie było...) i boonie hacie wreszcie.
No i to na tyle :P
---
Edytowany: 2008-06-04 17:58:54
-------------------------------------------
Bo ja tu w zasadzie jestem jedną wielką pomyłką...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex - przez Blatio - 04-06-2008, 16:57
RE:Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex - przez góral świętokrzyski - 05-06-2008, 08:23
RE:Test sprzętu Berghausa, dzięki dystrybutorowi Fordex - przez Nieróbka - 09-06-2008, 21:20

Skocz do: