To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / Z dzieckiem w góry / podróże z dziećmi
#56
T25: jak masz wózek z dużymi pompowanymi kołami to Kościeliską, Chochołowską, Strążyską, nie mówiąc o Moku, zrobisz bez problemu i bez męczarni.
Ja z takim wózkiem łaziłem z 10-miesięczną córcią po polnych drogach w Pieninach - w sumie to polecę właśnie pobyt z takim dzieckiem na jeziorem w górach, ja byłem w Kluszkowcach nad J. Czorsztyńskim, często robiliśmy spacery off-road :)

Natomiast nosidło pojawiło się jak dziecko miało 1,5 roku, z takim nosidełkiem to robiliśmy trasy kilkugodzinne (np. na Jaworzynę Krynicką), ale spokojnie można mniejsze dziecko już nosić, byleby dobrze, sztywno siedziało. Moja mała uwielbia nosidełko - nuży ją tylko monotonny krajobraz - np. spacer przez las - wtedy to się wierci i kwęczy nie do wytrzymania.

W zeszłym roku na wyjazd nad morze to już w ogóle wózka nie braliśmy, tylko nosidło, sprawdziło się rewelacyjnie, szczególnie podczas spacerów po piachu wzdłuż plaży - z wózkiem raczej długo nie pochodzi się :D
---
Edytowany: 2014-05-15 12:20:27
-------------------------------------------
Pozdrawiam

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / Z dzieckiem w góry / podróże z dziećmi - przez sasq pajak/grappa.pl - 04-06-2008, 13:01
RE:PODRÓŻE NGT / Z dzieckiem w góry / podróże z dziećmi - przez Darek e-horyzont.pl - 05-06-2008, 16:57
RE:PODRÓŻE NGT / Z dzieckiem w góry / podróże z dziećmi - przez resmedia - 15-05-2014, 10:58

Skocz do: