To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity
#12
Anoia
2012-11-22 23:32:36
178.36.77.213 Głosów: 0


Dzien dobry wszystkim, potrzebuje konkretnej porady.
Nie bede oryginalna jak powiem, ze szukam cieplej kurtki na zime. Ostatnio kupilam North Face Mountain Light Triclimate (Gore-tex + puchowa podpinka), ale to jednak nie to i musze ja oddac. Za cienka!
Mi - nawet jak na dziewczyne - jest zawsze wyjatkowo zimno, a dosc czesto jestem w terenie jak sa zimne dni, wiec nie chodzi mi o kurtke ''do miasta''. (Do tego celu mam taka, co ladnie wyglada;)

Znalazlam w koncu cos takiego:

http://www.webtogs.co.uk/Rab_Womens_Neut...02531.html

Pytanie: Czy ta firma RAB to dobra firma? Czy uwazacie, ze ta kurtka moze sie sprawdzic? 800 cui to calkiem sporo, prawda? No i jest dluzsza (za pupe), wiec to dodatkowy plus. Bardzo prosze o jakies rady, ja sie na tym nie znam. Nie jestem leniem i duzo czytam ostatnio, ale nadal brakuje mi porady kogos doswiadczonego.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity - przez makelo83 - 04-04-2008, 17:43
RE:Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity - przez Spiochu - 04-04-2008, 20:34
RE:Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity - przez Spiochu - 04-04-2008, 23:17
RE:Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity - przez Śpiochu - 14-03-2011, 16:39
RE:Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity - przez Śpiochu - 14-03-2011, 16:40
RE:Odzież puchowa Rab / Summit Storm, Infinity - przez Anoia - 22-11-2012, 23:47

Skocz do: