To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Rozdarcie gore-tex - naprawa ale nie zestawem naprawczym
#17
ze zgłoszenia w administracji, może się komus przyda bo to cenne info:

chodzi o naprawe rzezcy z gore,konkretnie uszkodzenia mechaniczne.Tak sie zdarzylo ze mialem rozdracie w mojej kurtce i przez przypadek w sklepie paker wygadali sie kto im naprawia rzeczy z gore-Firma Anirol k.Nowego Tomyśla.Bylem tam u nich dzisiaj,naprawe zrobili od rek-30 mini,maja ceryfikat ISO i Gore chyba silver level.Naprawili kurtke genialnie-z zewnatrz lata czarna (wyglad byl mi obojetny) od spodu jest tak podkeljone ze nie ma zadnej roznicy miedzy ich robota a wykonaniem Arcteryxa.Wiem ze sporo ludzi ma problem z dobra naprawa takich rzeczy,wiec moze byloby warto wrzucic adres do Pani ktora mi pomagala gdzies na stronke: agnieszka.fabianska@anirol.pl
pozdrawiam
Bartek
-------------------------------------------
ze zgłoszenia w administracji

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Rozdarcie gore-tex - naprawa ale nie zestawem naprawczym - przez bartek - 11-08-2009, 06:21
RE:Rozdarcie gore-tex - naprawa ale nie zestawem naprawczym - przez Bartek Winder - 22-03-2011, 23:31

Skocz do: