To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Cumulus Mysterious Traveller 500
#10
Gumi>>> dzięki wielkie:)

Arni>>> W tym momencie nie mam przy sobie śpiwora i nie mogę tego zmierzyć. Jednakże nie sądzę, aby plecy były węższe niż góra. Nie chcę jednak nic przesądzać, więc w niedzielę wieczorem dam odpowiedź. Faktycznie, zmierzyłem tylko górę śpiwora, ''pleców'' nie mierzyłem, bo wydawały mi się takie same.

Co do długości... hmmm... cięzko mi powiedzieć, jakbym się czuł mając więcej niż mam. Być może byłby ów śpiwór na mnie za mały. Ja się jednak cały w nim chowam (oczywiście nogi są lekko skulone), więc myślę, że człowiek o wzroście 190 cm też dałby rade. Jednakże napisałem w teście, że to już na pewno będzie granica komfortu.
Przyznam, że nie wiem czy śpiwór byłby na mnie za mały, gdybym miał 185cm. Być może.. choć całkiem prawdopodobne, że nie, gdyż jakiś tam zapas jeszcze mam:)
pzdr:)
-------------------------------------------
F-E-N-R-I-R

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Cumulus Mysterious Traveller 500 - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-10-2007, 10:17
RE:[Recenzja] Cumulus Mysterious Traveller 500 - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-10-2007, 10:27
RE:[Recenzja] Cumulus Mysterious Traveller 500 - przez Fenrir - 17-10-2007, 21:39

Skocz do: