To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Deuter Guide 45+
#5

Moje doświadczenie z plecakiem Guide 45 niestety nie było takie sielankowe, pomimo stosunkowo mało intensywnego użytkowania bardzo szybko wygniotła mi się pianka w części lędźwiowej plecaka, przez co szlag trafił cała wentylację pleców, a plecak, który zrobił się potwornie twardy zaczął mnie zwyczajnie obcierać i uciskać na plecach. Dodatkowo maszynki w zamku komory głównej się rozgieły przez co trzeba się nieźle nakombinować żeby się do niej dostać, zwłaszcza na mrozie.

Jak oddałem go do reklamacji, to rzeczoznawca ''wytłumaczył'' mi, że zamek zepsułem, bo nie potrafię go obsługiwać. sic! Narzekaniu na obtarcia od plecaka nie dał natomiast wiary, bo ''analiza plecaka wykazała, że to jest niemożliwe.'' Nie wiem, może powinienem do reklamacji załączyć obdukcję lekarską. Zasugerowano mi również, że źródłem obtarć może być zły dobór bielizny (chodzę wyłącznie w odzieży technicznej, od majtek po membrany i żaden inny plecak mnie nigdy nie obtarł), albo ''letnia opalenizna''. To ostatnie szczególnie mnie rozbawiło, bo plecaka używam głównie jesienią i w zimie a na lędźwiach się nie opalam. W tym roku plecak jeszcze nie miał styczności z moją ''letnią opalenizną'' bo od półtora miesiąca go reklamuję.

Tak więc jeśli założymy, że tylko mi trafił się taki bubel, plecak mogę szczerze polecić. Z drugiej strony perspektywa użerania się z polskim dystrybutorem, który z góry zakłada, że klient nie potrafi się obsługiwać sprzętem, i na dodatek wysuwa absurdalne argumenty mające ''udowodnić'' że plecak jest tak naprawdę w porządku nie zachęcają do jego kupna.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez blacer - 15-08-2007, 04:24
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez falken - 15-08-2007, 04:54
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez tymczasowy - 15-08-2007, 09:30
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez Sherpa - 16-08-2007, 10:31
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez kolouker - 16-08-2007, 20:12
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez kolouker - 29-08-2007, 16:43
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez aksjomat4 - 29-12-2007, 18:47
RE:[Recenzja] Deuter Guide 45+ - przez gumibear - 28-07-2008, 07:40

Skocz do: