To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę
#30
Witam kolegę o nazwie Kyrielejson. W swojej trzynastoletniej karierze zużyłem 3 pary Magnumów, z tego 2 pary najbardziej wypasionych, jeżeli piszesz że po noszeniu butów tej firmy jest rewelacyjnie to w mojej głowie narasta pytanie, jak to możliwe?????
Kolego, jak to możliwe abyś chwalił te buty??? Zapraszam Cię do zapoznania z moją opinią na forum o tematyce butów Magnum. Nie chcę kopiować i wklejać tamtejszego opisu, ponieważ admin zwróci mi natychmiast uwagę jak powyżej. Nie wiem, może ja mam pecha a ty szczęście. Nigdy nikomu nie polecę butów tej firmy.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę - przez łowca jeleni - 11-08-2007, 21:33
RE:[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę - przez łowca jeleni - 12-08-2007, 14:25
RE:[OBUWIE] Buty militarne na jesień, zimę i wczesną wiosnę - przez SR-71 - 15-12-2012, 10:54

Skocz do: